Agile Foundation

Lokalizacja: Biuro Inprogress, ul. Balicka 93a II piętro, 30-149 Kraków

Grupa 2.2 (10 osób)wejdź tutaj
Dzień I – 27.07 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 28.07 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2.1 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 06.07 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 07.07 – godz. 9.00-17.00

Grupa 5 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 11.05 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 12.05 – godz. 9.00-17.00

Grupa 4 (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 13.04.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 14.04.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 3 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 23.03.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 24.03.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2  (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 19.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 20.01 – godz. 9.00-17.00

Grupa 1  (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 28.12 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 29.12 – godz. 9.00-17.00


Akredytacja Laboratoriów badawczych i wzorcujących ISO 17025

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.1 (12 osób)wejdź tutaj
Dzień I – 13.07 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 14.07 – godz. 9.00-15.00

Grupa 1 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 23.02 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 24.02 – godz. 9.00-15.00


Analiza efektywności pracy

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 14.04 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 15.04 – godz. 16.30-21.00


Auditor Bezpieczeństwa Informacji ISO 27001

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (8 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 11.05 – godz. 8.00-17.00
Dzień II – 12.05 – godz. 8.00-17.00


Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów ISO 9001, ISO 45001 i ISO 13485

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 29.03.2019 – godz. 15.30-21.00
Dzień II – 30.03.2019  – godz. 8.00-18.00
Dzień III – 31.03.2019  – godz. 8.00-18.00
Dzień IV – 01.04.2019  – godz. 16.30-21.00
Dzień V – 02.04.2019  – godz. 16.30-21.00


Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1.2 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 02.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 03.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 1 (15 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 6.04.2019 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 7.04.2019 – godz. 9.00-18.00


Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 50001

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (14 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 09.05.2019 – godz. 15.30-21.00
Dzień II – 10.05.2019 – godz. 15.30-21.00
Dzień III – 11.05.2019 – godz. 9.00-18.00
Dzień IV – 12.05.2019 – godz. 9.00-18.00
Dzień V – 13.05.2019 – godz. 15.30-21.00


Change Management

Lokalizacja: Biuro Inprogress, ul. Balicka 95, 30-149 Kraków

Grupa 2.2 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 12.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 13.07.2019  – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 14.07.2019  – godz. 9.00-17.00

Grupa 1.2 (9 osób) →  zapisy zakończone
Dzień I – 28.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 29.06.2019  – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 30.06.2019  – godz. 9.00-17.00

Grupa 1 (11 osób) →  zapisy zakończone
Dzień I – 10.05.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 11. 05.2019  – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 12. 05.2019  – godz. 9.00-17.00


ECDL Standard

Lokalizacja: Biś Computers, ul. Stefana Batorego 1/3, 31-135 Kraków

Grupa 2a (10 osób) → zapisy zakończone

Moduły przewidziane do zrealizowania:
ECDL BASE (B1, B2, B3, B4)
Grafika menadżerska i prezentacyjna – S2
Edycja obrazów (Photoshop) – S4
AutoCAD – S8

Dzień I– 11.05.2019 – godz. 09.00 – 15.00
Dzień II – 12.05.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień III – 13.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień IV – 14.05.2019 – godz. 15.00– 20.15
Dzień V – 15.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień VI – 21.05.2019 – godz. 15.00 – 20.15
Dzień VII – 22.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień VIII – 24.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień IX – 25.05.2019 – godz. 9.00 – 15.00

Grupa 2b (13 osób) → zapisy zakończone
Moduły przewidziane do zrealizowania:
ECDL BASE (B1, B2, B3, B4)
Użytkowanie Baz danych – S1
IT Seciurity – S3
Zarządzanie projektami – S5
Web Editing – S6
Podstawy programowania -S10

Dzień I– 11.05.2019 – godz. 09.00 – 15.00
Dzień II – 12.05.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień III – 13.05.2019 – godz. 14.00– 20.00
Dzień IV – 22.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień V – 25.05.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień VI – 26.05.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień VII – 28.05.2019 – godz. 15.00 – 19.30
Dzień VIII – 30.05.2019 – godz. 15.00 – 21.00
Dzień IX – 31.05.2019 – godz. 14.00 – 20.00

Grupa 1 (6 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 23.02.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień II – 24.02.2019-  godz. 9.00 – 15.00
Dzień III – 25.02.2019–  godz. 14.00 – 17.00
Dzień IV– 26.02.2019 – godz. 14.00 – 20.00
Dzień V – 2.03.2019 – godz. 9.00 – 15.00
Dzień VI – 3.03.2019 – 9.00 – 15.00
Dzień VII – 4.03.2019 – 14.00 – 17.45
Dzień VIII – 6.03.2019 – 14.00 – 17.45
Dzień IX – 9.03.2019 – 9.00 – 15.00
Dzień X – 10.03.2019 – 9.00 – 15.00


Lean Management w praktyce

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.1 (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 3.07.2019 – godz. 9.15-16.00
Dzień II – 4.07.2019 – godz. 9.00 do 16.00
Dzień III – 5.07.2019 – godz. 9.00 do 16.00
Dzień IV – 6.07.2019 – godz. 9.00 do 16.00

Grupa 6 i 7 (18 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 08.05.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień II – 15.05.2019 – godz. 15.00 do 21.45
Dzień III – 16.05.2019 – godz. 15.00 do 21.30
Dzień IV – 29.05.2019 – godz. 15.00 do 22.00
Dzień V – 30.05.2019 – godz. 15.15 do 16.45 – w tym dniu będzie sam egzamin

Grupa 5 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 10.04.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień II – 17.04.2019 – godz. 15.00 do 21.45
Dzień III – 18.04.2019 – 15.00 do 21.30
Dzień IV – 24.04.2019 – godz. 15.00 do 22.00
Dzień V – 25.04.2019 – godz. 15.15 do 16.45 – w tym dniu będzie sam egzamin

Grupa 4 (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 05.04.2019 – godz. 15.45-21.00
Dzień II – 09.04.2019 – godz. 15.45-20.45
Dzień III – 13.04.2019 – godz. 8.45-17.30
Dzień IV – 14.04.2019 – godz. 9.00-17.45
Dzień V – 16.04.2019 – godz. 17.45-19.45 – w tym dniu będzie sam egzamin

Grupa 1 (7 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 22.01 – godz. 16.00-21.30
Dzień II – 23.01 – godz. 15.00-21.30
Dzień III – 24.01 – godz. 15.00-21.30
Dzień IV – 25.01 – godz. 8.00-17.45

Grupa 2 (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 7.03.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień II – 8.03.2019 – godz. 15.00-21.45
Dzień III – 13.03.2019 – godz. 15.00-21.30
Dzień IV – 14.03.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień V – 15.03.2019 – godz. 19.00-20.00 – w tym dniu będzie sam egzamin

Grupa 3 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 20.03.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień II – 21.03.2019 – godz. 15.00-21.45
Dzień III – 27.03.2019 – godz. 15.00-21.30
Dzień IV – 28.03.2019 – godz. 15.00-22.00
Dzień V – 29.03.2019 – godz. 15.15-16.45 – w tym dniu będzie sam egzamin


Lean Manufacturing

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.1 (6 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 11.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 12.07.2019 – godz. 9.00-16.45

Grupa 2 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 5.04.2019 – godz. 16.00-20.00
Dzień II – 9.04.2019 – godz. 16.00-19.45
Dzień III – 13.04.2019 – godz. 9.00-17.45

Grupa 1 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 2.03.2019 – godz. 9.00-17.45
Dzień II – 3.03.2019 – godz. 9.00-17.30


Pomiar, analiza i optymalizacja Technicznych Kosztów Wytworzenia

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.1  (13 osób)wejdź tutaj (będzie tylko ta jedna grupa)
Dzień I – 13.07.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień II –14.07.2019 – godz. 9.00-16.00

Grupa 2  (7 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 27.04.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień II –28.04.2019 – godz. 9.00-15.30

Grupa 1  (8 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 30.03.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień II –31.03.2019 – godz. 9.00-15.30


Prince2 Foundation

Lokalizacja: Effective IT Training sp. z o.o., ul. Racławicka 58, Kraków

Grupa 2.3 (10 osób) → wejdź tutaj
Dzień I – 22.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 23.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 24.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2.2 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 12.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 13.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 14.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2.1 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 05.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 06.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 07.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 13 (3 osoby) → zapisy zakończone
adres szkolenia: Biuro Inprogress, ul. Balicka 95, 30-149 Kraków
Dzień I – 08.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 09.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 10.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 12 (9 osób) → zapisy zakończone
adres szkolenia: Hotel Kazimierz II, ul. Starowiślna 60, 33-332 Kraków
Dzień I – 28.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 29.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 30.06.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 11 (6 osób) → zapisy zakończone
adres szkolenia: Hotel Kazimierz, ul Miodowa 16, sala Bachusa
Dzień I – 24.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 25.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 26.06.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 10 (4 osoby) → zapisy zakończone
Dzień I – 10.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 11.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 12.06.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 9  (8 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 24.05.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 25.05.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 26.05.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 8  (15 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 26.04.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 27.04.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 28.04.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 1  (14 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 27.12 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 28.12 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 29.12 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2  (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 04.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 05.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 06.01 – godz. 9.00-17.00

Grupa 3  (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 07.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 08.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 09.01 – godz. 9.00-17.00

Grupa 4  (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 11.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 12.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 13.01 – godz. 9.00-17.00

Grupa 5a  (13 osób) →  odwołane
Dzień I – 25.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 26.01 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 27.01 – godz. 9.00-17.00

Grupa 5b  (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 15.03 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 16.03 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 17.03 – godz. 9.00-17.00

Grupa 6 (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 8.03.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 9.03.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 10.03.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 7  (13 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 22.03.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 23.03.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień III – 24.03.2019 – godz. 9.00-17.00


Risk Manager

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.2  (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 06.07.2019 – godz. 9.00-15.00 
Dzień II – 07.07.2019 – godz. 9.00-15.00

Grupa 2.1 (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 29.06.2019 – godz. 9.00-15.00 
Dzień II – 30.06.2019 – godz. 9.00-15.00

Grupa 2 (15 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 8.04.2019 – godz. 15.00-21.00 
Dzień II – 9.04.2019 – godz. 15.00-21.00

Grupa 1 (8 osób)  → zapisy zakończone
Dzień I – 19.01 – godz. 8.00-14.00
Dzień II – 20.01 – godz. 8.00-14.00


Scrum Master Certified (SMC™) 

Lokalizacja: Biuro Inprogress, ul. Balicka 95, 30-149 Kraków

Grupa 2.1 (10 osób) → wejdź tutaj
Dzień I – 17.07.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 18.07.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 3 (8 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 29.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 30.06.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 2 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 01.06.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 02.06.2019 – godz. 9.00-17.00

Grupa 1 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 11.05.2019 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 12.05.2019 – godz. 9.00-17.00


Six Sigma i DoE – poziom Yellow Belt

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 3 (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 30.05.2019 – godz. 14.15-21.00
Dzień II – 31.05.2019 – godz. 14.00-21.00
Dzień III – 01.06.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień IV – 02.06.2019 – godz. 9.00-16.00

Grupa 2  (15 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 28.03.2019 – godz. 14.15-21.00
Dzień II – 29.03.2019 – godz. 14.00-21.00
Dzień III – 30.03.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień IV – 31.03.2019 – godz. 9.00-16.00

Grupa 1  (8 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 03.01 – godz. 9.00-16.00
Dzień II – 04.01 – godz. 9.00-16.00
Dzień III – 05.01 – godz. 9.00-16.00
Dzień IV – 09.02 – godz. 9.00-15.45


Six Sigma – poziom Yellow Belt

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (12 osób) → zapisy zakończone 
Dzień I – 4.03.2019 – godz. 13.00-21.00
Dzień II – 5.03.2019 – godz. 13.15-21.00


SPC/MSA Statystyczne Sterowanie Procesami

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1 (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 23.03 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 24.03 – godz. 9.00-15.00


Systemy zarządzania w branży automotive – IATF 16949, ISO 27001, VDA 6.3

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2  (9 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 16.05.2019 – godz. 16.00-21.00
Dzień II – 17.05.2019 – godz. 16.00-21.00
Dzień III – 18.05.2019 – godz. 8.00-18.00
Dzień IV – 19.05.2019 – godz. 8.00-15.45

Grupa 1  (12 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 19.03.2019 – godz. 14.00-21.00
Dzień II – 20.03.2019 – godz. 14.00-21.00
Dzień III – 21.03.2019 – godz. 14.00-21.00
Dzień IV – 22.03.2019 – godz. 14.15-21.00


Total Productive Maintenance (UWAGA będzie tylko ta jedna grupa !)

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 2.1 (12 osób)odwołane
Dzień I – 10.07.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień II – 11.07.2019 – godz. 9.00-16.00
Dzień III – 12.07.2019– godz. 9.00-16.00

Grupa 1 (10 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 15.03.2019 – godz. 17.00-20.00
Dzień II – 16.03.2019 – godz. 8.00-17.00
Dzień III – 17.03.2019– godz. 8.00-17.00


Wewnętrzny Auditor Jakości w przemyśle motoryzacyjnym wg specyfikacji IATF 16949

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

Grupa 1  (15 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 23.03.2019 – godz. 15.00-21.00
Dzień II –24.03.2019 – godz. 15.00-21.00


Zarządzanie Projektami PMI PC (CAMP)

Lokalizacja: Hotel Best Western Galicya ul. Rzemieślnicza 4

Grupa 2.1  (12 osób) → odwołane (będzie tylko ta jedna grupa)
Dzień I – 06.07 – 9.00-17.00
Dzień II – 07.07 – 9.00-17.00
Dzień III – 12.07 – 9.00-17.00
Dzień IV – 13.07 – 9.00-17.00
Dzień V – 14.07 – 9.00-17.00

Grupa 1  (11 osób) → zapisy zakończone
Dzień I – 26.04 – 9.00-17.00
Dzień II – 27.04 – 9.00-17.00
Dzień III – 28.04 – 9.00-17.00
Dzień IV – 11.05 – 9.00-17.00
Dzień V – 12.05 – 9.00-17.00