Dla kierunków: WGGiOŚ w tym GG

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
http://www.krakow.rzgw.gov.pl/

Termin 1: 04-05.03.2019 godz. 9:00 w Oświęcimiu (autobus Lajkonik 7.10 z Krakowa, w Oświęcimiu jest o godz. 8.30. Kierownik obiektu odbiera z Dworca i zawozi na obiekt) → zapisy zakończone

Termin 2: 14-15.03.2019 godz. 8:00 w Dobczycach (Dobczyce, ul. Podgórska 6, przystanek busa, po prawej stronie boisko sportowe Raba – tam odbierze Państwa opiekun) → zapisy zakończone


Dla kierunków: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska

EKO-LABOR Laboratorium Ochrony Środowiska i Higieny Pracy Spółdzielnia Pracy
ul. Łąkowa 27, 31-443 Kraków
http://www.ekolabor.krakow.pl

Termin 1: 19-20.02.2019 godz. 8:00 → odwołane
Termin 2: 14-15.03.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone


Dla kierunków: Ochrona środowiska, Ekologiczne Źródła Energii

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe TRIM-POT
Kocmyrzów 45A, 32-010 Kocmyrzów
http://www.trim-pot.com.pl/

Termin 1: 21-22.01.2019 godz. 9.00 → odwołane
Termin 2: 28-29.01.2019 godz. 9.00 → odwołane


Dla kierunków: Informatyka i Ekonometria, Ekologiczne Źródła Energii,  Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

PETROSOL sp. z o.o. PPH
Zakopiańska 58, 30-001 Kraków
LEDTREND – Centrum Ledowe
https://ledtrends.pl

Termin 9: 9 i 10.07.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 8: 2 i 3.07.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 7: 5 i 6.06.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 6: 28 i 29.05.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 5: 14 i 15.05.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 4: 29 i 30.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 8 i 9.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 19.12 godz. 10:00 i 20.12.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 14 i 17.12.2018 godz. 9:00  → zapisy zakończone


Dla kierunków: Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy
Malborska 65, 30-646 Kraków
http://www.zlsp.org.pl/pl/delegatury/151-wojewodztwo-malopolskie

Termin 10: 08-09.07.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 9: 24-25.06.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 8: 17-18.06.2019 godz. 9:00 → odwołane

Termin 7: 16-17.05.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 6: 13-14.05.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 5: 9-10.05.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 13-14.12.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 14-15.02.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 4-05.03.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 4: 18-19.03.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone


Dla kierunków: Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji 

BIURO PROJEKTÓW BIPROSTAL Sp. z o.o.
http://www.biprostal.com.pl/
ul. Królewska 57, Kraków

Termin 11: 15-16.07.2019 godz. 9.00 → wejdź tutaj
Termin 10: 10-11.07.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 9: 04-05.07.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 8: 27-28.06.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone

Termin 7: 28-29.05.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 6: 23-24.05.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 5: 16-17.05.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 4: 09-10.05.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 3: 25-26.04.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 2: 15-16.04.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 1: 8-9.04.2019 → zapisy zakończone


Dla kierunku: Zarządzanie, Ekologiczne Źródła Energii, Ochrona środowiska

Columbus Energy sp. z o.o.
https://columbusenergy.pl
Lokalizacja: ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, II piętro

Termin 2: 27-28.06.2019 godz. 10.00 → zapisy zakończone
Termin 1: 22-23.05.2019 godz. 9.00 → zapisy zakończone


Dla kierunków: Informatyka i Ekonometria oraz Zarządzanie

ONLINE GROUP JANUSZ WALA
ul. Bronowicka 23 lok. 10, Kraków
https://onlinegroup.pl/

Termin 12: 09-10.07.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 11: 25-26.06.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone

Termin 10: 24-25.04.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 9: 15-16.04.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 8: 10-11.04.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 7: 19-20.03.2019 godz. 9:00 (3 osoby) → zapisy zakończone
Termin 6: 28-29.01.2019 godz. 9:00 → odwołane
Termin 5: 15-16.01.2019 godz. 9:00  → zapisy zakończone
Termin 4: 3-4.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 20-21.12.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 25-26.10.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 11-12.10.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone


Dla kierunków: Informatyka i Ekonometria, Ekologiczne Źródła Energii, Inżynieria Środowiska, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Turystyka i Rekreacja, Ochrona Środowiska

Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik
Na Stoku 32 A, 31-706 Kraków

Termin 9: 17 i 18.07.2019 godz. 9:00wejdź tutaj
Termin 8: 08 i 09.07.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 7: 27 i 28.06.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone

Termin 1: 20 i 21.12.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 27 i 28.12.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 07 i 08.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 4: 14 i 15.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 5: 21 i 22.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 6: 28 i 29.01.2019 godz. 9:00 → zapisy zakończone