Zapisy są dostępne tylko dla osób, które odbyły już wszystkie szkolenia z etapu 1.

Etap 2. Warsztaty prowadzone metodą projektową (przez przedsiębiorców)


Warsztat z pracodawcą (Idearium) – wszystkie D-14

Termin 11:  30.09, godz. 13:00-16:00 i 16:30-19:30, sala 3.1  → zapisy zakończone
Termin 10: 27.09 godz. 18.00-21.00 i 28.09 godz. 18.00-21.00, sala 3.1  → zapisy zakończone
Termin 9:  9.09, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 8:  21.07, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 7:  15.07, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 6:  14.07, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 5:  12.07 g. 18:30-21:30 i 13.07 g. 18:30-21:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 4:  12.07 g. 15:00-18:00 i 13.07 g. 15:00-18:00, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 3:  1.07, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315  → zapisy zakończone
Termin 2:  30.06, godz. 9:00-12:00 i 12:30-15:30, sala 315 → zapisy zakończone
Termin 1:  29.06, godz. 15:00-18:00 i 18:30-21:30, sala 315  → zapisy zakończone

Warsztat z pracodawcą (IMMOQEE) – wszystkie D-14

Termin 2: 13.10 godz. 09.00-12.00 i godz. 12.30-15.30, sala 315 → wejdź tutaj
Termin 1: 19.09 godz. 18.00-21.00 i 20.09 godz. 18.00-21.00, sala 2.2  → zapisy zakończone

 

Etap 3. Wizyty studyjne w przedsiębiorstwach


Dla kierunków: Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Cracovia Park Investment Sp. z o.o.
al. 3 Maja 55, wjazd od ul. Chodowieckiego, Kraków
http://cpinvestment.pl

Termin 3: 26-27.10.2018 godz. 9:00 → wejdź tutaj
Termin 2: 5-6.10.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 07-08.09.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone

Dla kierunków: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska

EKO-LABOR Laboratorium Ochrony Środowiska i Higieny Pracy Spółdzielnia Pracy
ul. Łąkowa 27, 31-443 Kraków
http://www.ekolabor.krakow.pl

Termin 3: 27-28.09.2018 godz. 8:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 18-19.09.2018 godz. 8:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 24-25.07.2018 godz. 8:00 → zapisy zakończone

Dla kierunków:Ochrona środowiska, Ekologiczne Źródła Energii

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe TRIM-POT
Kocmyrzów 45A, 32-010 Kocmyrzów
http://www.trim-pot.com.pl/

Termin 3: 04-05.10.2018 godz. 9.00 → zapisy zakończone
Termin 2: 05-06.09.2018 godz. 9:00 → wizyta odwołana
Termin 1: 05-06.07.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone

Dla kierunków: Inżynieria Środowiska, Zarządzanie, Ochrona Środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków
https://www.malopolska.pl/kontakt/urzad-marszalkowski/

Termin: 28-29.06.2018 (godzina zostanie podana po 26.06.2018)  → zapisy zakończone

Dla kierunków: Informatyka i Ekonometria, Ekologiczne Źródła Energii,  Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

PETROSOL sp. z o.o. PPH
Zakopiańska 58, 30-001 Kraków
LEDTREND– Centrum Ledowe  (https://ledtrends.pl/)

Termin 4: 04-05.10.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 17-18.09.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 02-03.07.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 1: 28-29.06.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone


Dla kierunków: Informatyka i Ekonometria, Ekologiczne Źródła Energii, Inżynieria Środowiska, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Turystyka i Rekreacja, Ochrona Środowiska

Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik
Na Stoku 32 A, 31-706 Kraków

Termin 1: 02-03.07.2018 godz. 9:00 → zapisy zakończone
Termin 2: 09–10.07.2018 godz 9:00 → zapisy zakończone
Termin 3: 16–17.07.2018 godz 9:00 → zapisy zakończone

 

Etap 4. Szkolenia certyfikowane


Lean Manufacturing

Opis szkolenia

Grupa 1 (7 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 3.07 – godz. 16.00-21.00
Dzień II – 10.07 – godz. 10.15-21.00

Grupa 2 (8 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 25.09 – godz. 13.00-21.00
Dzień II – 26.09 – godz. 13.15-21.00

Grupa 3 (12 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 02.10 – godz. 13.00-21.00
Dzień II – 03.10 – godz. 13.15-21.00

Grupa 4 (4 osoby) → zapisy zakończone

Dzień I – 26.10 – godz. 16.30-20:00
Dzień II – 27.10 – godz. 9.00-16.00
Dzień III  – 28.10 – godz. 9.00-16.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Wewnętrzny Auditor Jakości w przemyśle motoryzacyjnym wg specyfikacji IATF 16949

Opis szkolenia

Grupa 1 (8 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 4.07 – godz. 15.00-21.00
Dzień II – 11.07 – godz. 15.00-21.00

Grupa 2  (8 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 14.10 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 15.10 – godz. 15.00-19.00

Grupa 3  (4 osoby) →  przeniesiony na

Dzień I – 19.01.2019 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 20.01.2019 – godz. 9.00-15.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001

Opis szkolenia

Grupa 1 (16 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 7.07 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 8.07 – godz. 9.00-18.00

Grupa 2 (10 osób)  → zapisy zakończone

Dzień I –15.09 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 16.09 – godz. 9.00-18.00

Grupa 3 (16 osób) → zapisy zakończone

Dzień I –06.10 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 07.10 – godz. 9.00-18.00

Grupa 4 (14 osób)  →  zapisy zakończone

Dzień I –27.10 – godz. 9.00-18.00
Dzień II – 28.10 – godz. 9.00-18.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Risk Manager

Opis szkolenia

Grupa 1 (7 osób)  → zapisy zakończone

Dzień I – 14.07 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 15.07 – godz. 9.00-15.00

Grupa 2 (12 osób)  → zapisy zakończone

Dzień I – 21.10 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 22.10 – godz. 16.00-20.00

Grupa 3 (3 osoby)  → odwołane

Dzień I – 1.12 – godz. 9.00-16.00
Dzień II – 2.12 – godz. 9.00-16.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Administrator Bezpieczeństwa Informacji ISO 27001

Opis szkolenia

Grupa 1 (11 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 28.07 – godz. 8.00-17.00
Dzień II – 29.07 – godz. 8.00-17.00

Grupa 2 (4 osoby) → wejdź tutaj

Dzień I – 24.11 – godz. 8.00-17.00
Dzień II – 25.11 – godz. 8.00-17.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

ECDL standard (4 osoby)  →  zapisy zakończone

Opis szkolenia

Dzień I – 20.09 – godz. 16.00-21.15
Dzień III – 22.09 – godz. 9.00-16.30
Dzień IV– 23.09 – godz. 9.00-16.30
Dzień V – 24.09 – godz. 16.0021.15
Dzień VI – 25.09 – godz. 16.0020.00
Dzień VII – 01.10 – godz. 16.0019.45
Dzień VIII – 04.10 – godz. 16.0020.30
Dzień IX – 06.10
godz. 9.00-10.00 – egzamin zewnętrzny ECDL Standard (1 godzina zegarowa)
godz. 10.00– 17.30 – kurs komputerowy ECDL Standard – S2 + S1)
Dzień X – 07.10
godz. 9.00-15.00 – kurs komputerowy ECDL Standard – S2 + S1)
godz. 15.00-17.00 – egzamin zewnętrzny ECDL Standard (2 godziny zegarowe)

Lokalizacja: Biś Computers , ul. Stefana Batorego 1/3 , 31-135 Kraków

 

SPC/MSA Statystyczne Sterowanie Procesami (4 osoby) → wejdź tutaj

Opis szkolenia

Dzień I – 1.12 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 2.12 – godz. 9.00-15.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Six Sigma – poziom Yellow Belt

Opis szkolenia

Grupa 1 (6 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 21.07 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 22.07 – godz. 9.00-16.45

Grupa 2 (5 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 15.09 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 16.09 – godz. 9.00-17.00

Grupa 3 (11 osób) → wejdź tutaj

Uwaga! szkolenie w tym terminie odbędzie się wyjątkowo w:  Ośrodek Hotelowy Optima, Malborska 65, 30-646 Kraków, Sala 416, IV piętro

Dzień I – 27.10 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 28.10 – godz. 9.00-17.00

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Akredytacja Laboratoriów badawczych i wzorujących ISO 17025

grupa 1 (15 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 08.09 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 09.09 – godz. 9.00-15.00

grupa 2 (10 osób) → zapisy zakończone

Dzień I – 20.10 – godz. 9.00-15.00
Dzień II – 21.10 – godz. 9.00-15.00

Opis szkolenia

Lokalizacja: Biuro LUQAM, ul. Kamieńskiego 47

 

Scrum Master Certified (SMC™) (9 osób)  → zapisy zakończone

Dzień I – 08.09 – godz. 9.00-17.00
Dzień II – 09.09 – godz. 9.00-17.00

Opis szkolenia CSM

Lokalizacja: Inprogress Szkolenia Sp. z o.o., Balicka 95, 30-149 Kraków

 

Zarządzanie Projektami PMI PC (CAMP) → zapisy zakończone

grupa 1

Dzień I – 29.09 – 9:00-17:00
Dzień II – 14.10 – 9:00-17:00
Dzień III – 21.10 – 9:00-17:00

grupa 2

Dzień I– 13.10 – 9:00-17:00
Dzień II – 14.10 – 9:00-17:00
Dzień III – 21.10 – 9:00-17:00

Lokalizacja: Inprogress Szkolenia Sp. z o.o., Balicka 95, 30-149 Kraków