Etap 1. Warsztaty kształcące kompetencje (szkolenia obowiązkowe)


Warsztaty “Komunikacja” – prowadzący dr hab. inż. Ewa Beck-Krala, dr Sławomir Ziółkowski → terminy

Warsztaty “Projektowanie modeli biznesowych” prowadzący dr hab. inż. Joanna Duda → terminy

Warsztaty “Zarządzanie projektowane wdrożeniowymi” prowadzący dr inż. Katarzyna Łyp-Wrońska, dr inż. Jerzy Duda, dr inż. Katarzyna Gdowska → terminy

Etap 2. Warsztaty prowadzone metodą projektową (przez przedsiębiorców)


Warsztat z pracodawcą IMMOQEE lub  IDEARIUM

Termin 40: 6 lipca godz. 9.00-12.00 i godz. 12.30 – 15.30,  D-14, D-14, sala 315
(IMMOQEE) → wejdź tutaj

Termin 39: 30 czerwca  godz. 9.00-12.00 i godz. 12.30–15.30,  D-14, sala  119  (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 38: 2 czerwca  godz. 9.00-12.00 i godz. 12.30–15.30,  D-14, sala  206  (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 37: 27 maja godz. 16.00-19.00, D14, sala 119 i 28 maja godz. 17.00-20.00, D-14, sala 116 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 36: 25 maja godz. 9.00-12.00, D14, sala  i godz. 12.30-15.30,  D-14, sala 119 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 35: 23 maja godz. 17.30-20.30, D14, sala 119 i 24 maja godz. 17.30-20.30, D-14, sala 119 (IDEARIUM) → odwołane

Termin 34: 16 maja godz. 17.30-20.30, D14, sala 119 i 17 maja godz. 17.30-20.30, D-14, sala 119 (IDEARIUM) → odwołane

Termin 33: 13 maja godz. 17.30-20.30, D14, sala 119 i 14 maja godz. 17.30-20.30, D-14, sala 116 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 32: 8 maja godz. 18.00-21.00, D14, sala 116  i 9  maja godz. 18.00-21.00,  D-14, sala 119 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 31: 6 maja godz. 18.00-21.00, D14, sala 119  i 7  maja godz. 18.00-21.00,  D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 30: 29 kwietnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 315 i 30 kwietnia godz. 18.00-21.00, D-14, sala 315 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 29: 18 kwietnia godz. 17.30-20.30, D14,  sala 206 i 19 kwietnia godz. 17.30-20.30, D-14, sala 315 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 28: 17 kwietnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 206 i 24 kwietnia godz. 18.00-21.00, D-14, sala 0.1 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 27: 15 kwietnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 315 i 16 kwietnia godz. 18.00-21.00,  D-14, sala 315 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 26: 14 kwietnia godz. 9.45-12.45 i godz. 13.15-16.15, D-14, sala 414 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 25: 13 kwietnia godz. 9.00 do 12.00  i  godz. 12.30 do 15.30, D-14, sala 3.2 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 24: 11 kwietnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 315 i 12 kwietnia  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 315 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 23: 10 kwietnia godz. 17.30-20.30, D14,  sala 206 i 11 kwietnia godz. 17.30-20.30, D-14, sala 206 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 22: 08 kwietnia godz. 17.30-20.30, D14, sala  315 i 09 kwietnia godz. 17.30-20.30, D-14, sala 315 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 21: 02 kwietnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 119 i 03 kwietnia  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 315 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 21: 09 marca godz. 8.00-11.00, D14, sala 0.1  i  godz. 11.30-14.30, D-14, sala 3.1 (IDEARIUM) → odwołane

Termin 20: 06 marca godz. 17.30-20.30, D14, sala 116  i 07 marca  godz. 17.30-20.30, D-14, sala 315 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 19: 11 marca godz. 18.00-21.00, D14, sala 119 i 12 marca  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 18: 04 marca godz. 18.00-21.00, D14, sala 119  i 05 marca  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 17: 21 stycznia godz. 18.00-21.00, D14, sala 220 i 22 stycznia  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 220 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 16: 19 stycznia godz. 9.00-12.00 i  godz. 12.30-15.30, D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 15: 10 stycznia godz. 18.00-21.00, D14, sala 0.1 i 11 stycznia  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 315 (IMMOQEE) → odwołane

Termin 14: 8 stycznia godz. 17.30-20.30, sala 2.1  i  10 stycznia  godz. 17.30-20.30, budynek D-14, sala 220 (IDEARIUM) → odwołane

Termin 13: 17 grudnia godz. 18.00-21.00, D14, sala 207 i 18 grudnia godz. 18.00-21.00, D-14, sala 220 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 12: 18 grudnia godz. 9.00-12.00 i  godz. 12.30-15.30, budynek D-14, sala 220 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 11: 13 grudnia godz. 18.00-21.00 budynek D-14, sala 220 i 14 grudnia  godz. 18.00-21.00, budynek D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 10: 7 grudnia  godz. 18.00-21.00 D14, sala 118 i  8 grudnia  godz. 15.30-18.30, budynek D-14, sala 315 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 9: 2 grudnia  godz. 11.30-14.30 i  godz. 15.00-18.00, budynek D-14, sala 116 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 8: 01 grudnia godz. 9.30-12.30 i  godz. 13.00-16.00, budynek D-14, sala 207 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 7: 29  listopada godz. 18.15-21.15, budynek D14, sala 116 i  30  listopada godz. 18.00-21.00, budynek D-14, sala 116 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 6: 27 listopada godz. 18.00-21.00, D-14, sala 220 i 28 listopada, godz. 18.15-21:15, D-14, sala 315  (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 5: 25 listopada  godz. 9.00-12.00 i  godz. 12.30-15.30, budynek D-14, sala 118 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 4: 19 listopada godz. 18.00-21.00, D-14, sala 315 i 20 listopada  godz. 18.00-21.00, D-14, sala 220 (IMMOQEE) → zapisy zakończone

Termin 3: 18 listopada  godz. 9.00-12.00 i  godz. 12.30-15.30, budynek A2, sala 111  (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 2: 14 listopada godz. 18.15-21.15 i 21 listopada  godz. 18.15-21.15, budynek D-14, sala 315 (IDEARIUM) → zapisy zakończone

Termin 1: 8 października godz. 18.00-21.00 i 9 października godz. 18.00-21.00, budynek D-14, sala 220 → zapisy zakończone

Powrót na stronę startową